
Pizazz Hair Ash Blonde 18# Straight Hair 13x4 Lace Front Wigs Skin Melt Lace Wigs
| Wig Type | Ash Blonde Straight Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 180% |
| Hair Color |
Ash Blonde 18# Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 16-26Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | Ash Blonde Straight Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 180% |
| Hair Color |
Ash Blonde 18# Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 16-26Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $185.90
-65%$185.90
$65.06Description
| Wig Type | Ash Blonde Straight Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight Hair |
| Density | 180% |
| Hair Color |
Ash Blonde 18# Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 16-26Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























