
99J Burmese Curly Glueless Wig Bleached Knots 13x6 Full Pull Go Lace Front Wear Go Wig With Flexible Fit Drawstring
| Wig Type | 13x6 Full Pull Go Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality |
| Texture | Burmese Curly Wig |
| Density | 350% |
| Hair Color | 99J Color |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock, |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |



| Wig Type | 13x6 Full Pull Go Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality |
| Texture | Burmese Curly Wig |
| Density | 350% |
| Hair Color | 99J Color |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock, |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |



Original: $191.03
-65%$191.03
$66.86Description
| Wig Type | 13x6 Full Pull Go Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality |
| Texture | Burmese Curly Wig |
| Density | 350% |
| Hair Color | 99J Color |
| Hair Length | 16-24Inch in Stock, |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

























