✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
5x5 HD Invisible Lace Closure Wigs Straight Hair Glueless Human Hair Wigs
| Wig Type | 5x5 Lace Closure Wigs 100% Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Real Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight Hair 5*5 Lace Closure Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | 5x5 Lace Closure Wigs 100% Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Real Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight Hair 5*5 Lace Closure Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Color
Select Density
From $47.12
Original: $134.62
-65%5x5 HD Invisible Lace Closure Wigs Straight Hair Glueless Human Hair Wigs—
$134.62
$47.12Description
| Wig Type | 5x5 Lace Closure Wigs 100% Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Real Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Straight Hair 5*5 Lace Closure Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






















