
Pizazz Hair 613 Blonde Body Wave 13x6 HD Lace Front Wigs 180% Density
| Wig Type | 613 Blonde Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 613 Blonde Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




| Wig Type | 613 Blonde Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 613 Blonde Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




Original: $195.69
-65%$195.69
$68.49Description
| Wig Type | 613 Blonde Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 613 Blonde Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


























