
Honey Blonde Highlight Straight 13×6 Full Frontal HD Lace Wig Pull & Go Human Hair Wigs
| Wig Type | Highlight 4/27 Straight Hair Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Highlight 4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


| Wig Type | Highlight 4/27 Straight Hair Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Highlight 4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


Original: $134.25
-65%$134.25
$46.99Description
| Wig Type | Highlight 4/27 Straight Hair Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Highlight 4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























