
Curly Wig Wear & Go Glueless Wigs Pre Cut 5x5 HD Lace Closure Human Hair Wigs Beginner Friendly
| Wig Type | Pre Cut 5*5 HD Lace Closure Wig 100% Glueless Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | Pre Cut 5*5 HD Lace Closure Wig 100% Glueless Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $109.88
-65%$109.88
$38.46Description
| Wig Type | Pre Cut 5*5 HD Lace Closure Wig 100% Glueless Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |






















