
Pizazz Hair 30inch Jerry Curly 99j Burgundy 13x6 Hd Lace Frontal Human Hair Wigs 100% Human Hair Flash Sale
| Wig Type | 99J Burgundy Color 13x6 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






| Wig Type | 99J Burgundy Color 13x6 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






Original: $152.56
-65%$152.56
$53.40Description
| Wig Type | 99J Burgundy Color 13x6 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Hair Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






























