
Ombre Highlight Dark Burgundy with Rose Red 13x4 Lace Frontal Wig Body Wave
| Wig Type | Dark Burgundy With Rose Red Highlights Body Wave 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Burgundy with Rose Red |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | Dark Burgundy With Rose Red Highlights Body Wave 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Burgundy with Rose Red |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Description
| Wig Type | Dark Burgundy With Rose Red Highlights Body Wave 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Burgundy with Rose Red |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























