✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 12
+7
13*4 HD Lace Frontal Wigs Skin Melt Transparent Human Hair Wigs
| Wig Type | Invisible 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding & Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

| Wig Type | Invisible 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding & Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Select Length
Select Texture
Select Density
From $54.30
Original: $155.13
-65%13*4 HD Lace Frontal Wigs Skin Melt Transparent Human Hair Wigs—
$155.13
$54.30Description
| Wig Type | Invisible 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding & Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

























