
Dark Green Color 13*4 HD Lace Front Wigs Body Wave 4*4 HD Lace Closure Wigs 100% Human Hair
| Wig Type | Dark Green Color Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Green Colored Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | Dark Green Color Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Green Colored Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $121.33
-65%$121.33
$42.47Description
| Wig Type | Dark Green Color Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Dark Green Colored Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























