
Body Wave Silver Grey Color Wig 13x6 HD Lace Front Wigs For Women
| Wig Type | 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Silver Grey Colored Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Wig Type | 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Silver Grey Colored Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Original: $203.85
-65%$203.85
$71.35Description
| Wig Type | 13x4 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Silver Grey Colored Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
























