
Dark Burgundy 13×6 Deep Wave Hd Lace Frontal Wigs Pre-everything Glueless HD Lace Drawstring Wigs
| Wig Type | Black Cherry Deep Wave/ Water Wave Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave/ Water Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Black Cherry Deep Wave/ Water Wave |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




| Wig Type | Black Cherry Deep Wave/ Water Wave Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave/ Water Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Black Cherry Deep Wave/ Water Wave |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




Original: $169.84
-65%$169.84
$59.44Description
| Wig Type | Black Cherry Deep Wave/ Water Wave Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave/ Water Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Black Cherry Deep Wave/ Water Wave |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




























