
Ash Blonde Mixed Dirty Blonde With Dark Roots 13x6 HD Glueless Human Hair Wigs
| Wig Type | Ombre 13x6 HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

| Wig Type | Ombre 13x6 HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Original: $159.00
-65%$159.00
$55.65Description
| Wig Type | Ombre 13x6 HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

























