
Highlight Brown 4/27 Body Wave Pull & Go Glueless Wig 13x6 Pre-Everything HD Lace Human Hair Wig
| Wig Type | Highlight Body Wave Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Real Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Highlight 4/27 |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-26Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




| Wig Type | Highlight Body Wave Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Real Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Highlight 4/27 |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-26Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




Original: $193.59
-65%$193.59
$67.76Description
| Wig Type | Highlight Body Wave Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Real Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Highlight 4/27 |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-26Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


















