✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
99J Burgundy 13x6 Body Wave Hd Lace Pre-everything Glueless HD Lace Wigs 250% Density
| Wig Type | 99J Burgundy Color Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


| Wig Type | 99J Burgundy Color Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


Select Texture
Select Density
Select Length
From $52.84
Original: $150.97
-65%99J Burgundy 13x6 Body Wave Hd Lace Pre-everything Glueless HD Lace Wigs 250% Density—
$150.97
$52.84Description
| Wig Type | 99J Burgundy Color Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | 99J Burgundy Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
















