
Butterscotch Highlights Brown Wig #1B/27 Pull Go Drawstring Glueless Wig 13×6 Lace Front Wigs
| Wig Type | 13x6 HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair From One Donor, 12A Quality, No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Colored Wigs 1b-27# |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |


| Wig Type | 13x6 HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair From One Donor, 12A Quality, No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Colored Wigs 1b-27# |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |


Original: $164.10
-65%$164.10
$57.43Description
| Wig Type | 13x6 HD Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair From One Donor, 12A Quality, No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Colored Wigs 1b-27# |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
















