✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 16
+11
Pizazz New Chocolate Brown Wig Body Wave 13x6 Full Lace Drawstring Wig Pre Plucked Natural Hairline 250% Density
| Wig Type | #4 Brown Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Lace Color | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Texture | Body Wave 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Brown Color |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


| Wig Type | #4 Brown Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Lace Color | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Texture | Body Wave 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Brown Color |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


Select Length
Select Lace Size
Select Density
From $53.40
Original: $152.56
-65%Pizazz New Chocolate Brown Wig Body Wave 13x6 Full Lace Drawstring Wig Pre Plucked Natural Hairline 250% Density—
$152.56
$53.40Description
| Wig Type | #4 Brown Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Lace Color | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Texture | Body Wave 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Brown Color |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |







