✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
#4 Chocolate Brown Straight 13×6 HD Lace Full Frontal Wig Pull & Go Glueless Wig Versatile Styles
| Wig Type | #4 Chocolate Brown Straight |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Hair 13x6 Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Straight Dark Brown Color |
| Hair Length | 18-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |




| Wig Type | #4 Chocolate Brown Straight |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Hair 13x6 Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Straight Dark Brown Color |
| Hair Length | 18-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |




Select Lace Size
Select Density
Select Length
From $67.76
Original: $193.59
-65%#4 Chocolate Brown Straight 13×6 HD Lace Full Frontal Wig Pull & Go Glueless Wig Versatile Styles—
$193.59
$67.76Description
| Wig Type | #4 Chocolate Brown Straight |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Hair 13x6 Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Straight Dark Brown Color |
| Hair Length | 18-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange,Only Hair be New Without Any Damage |








