✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
Ginger Lace Front Wigs Human Hair 13x4 HD Lace Wig with Pre-plucked Hairline
| Wig Type | Ginger Orange Color Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | Ginger Orange Color Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Texture
Select Density
From $57.23
Original: $163.52
-65%Ginger Lace Front Wigs Human Hair 13x4 HD Lace Wig with Pre-plucked Hairline—
$163.52
$57.23Description
| Wig Type | Ginger Orange Color Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color |
Ginger Wigs |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








