✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 9
+4
Air Wig 13x4 HD Lace Curly Human Hair Wigs Wear & Go Pre Cut Lace Glueless Lace Front Wigs
| Wig Type | 13x4 Pre Cut Lace Glueless Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly, Pre Plucked Natural Hairline |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | 13x4 Pre Cut Lace Glueless Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly, Pre Plucked Natural Hairline |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Cap Type
Select Density
From $46.03
Original: $131.52
-65%Air Wig 13x4 HD Lace Curly Human Hair Wigs Wear & Go Pre Cut Lace Glueless Lace Front Wigs—
$131.52
$46.03Description
| Wig Type | 13x4 Pre Cut Lace Glueless Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Hair 13x4 Lace Front Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly, Pre Plucked Natural Hairline |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |








