✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 14
+9
Pizazz Pre Everything 13x4 Loose Wave HD Lace Wigs with Natural Hairline Invisible Knots Loose Wave Pre Everything Wig with Ear Tapes
| Wig Type | Invisible HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Wave13x4 Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | Invisible HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Wave13x4 Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Lace Size With 40 pcs Tab Tapes
Select Density
Select Length
From $52.95
Original: $151.28
-65%Pizazz Pre Everything 13x4 Loose Wave HD Lace Wigs with Natural Hairline Invisible Knots Loose Wave Pre Everything Wig with Ear Tapes—
$151.28
$52.95Description
| Wig Type | Invisible HD Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Wave13x4 Lace Frontal Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




