✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 11
+6
Straight Lace Front Wigs with Bleached Knots 13x6 HD Transparent Lace Frontal Wigs
| Wig Type | Invisible HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Wigs 13x6 full Lace Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | Skin Melt HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

| Wig Type | Invisible HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Wigs 13x6 full Lace Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | Skin Melt HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Select Length
Select Density
Select Wig Type
From $50.26
Original: $143.59
-65%Straight Lace Front Wigs with Bleached Knots 13x6 HD Transparent Lace Frontal Wigs—
$143.59
$50.26Description
| Wig Type | Invisible HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Wigs 13x6 full Lace Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | Skin Melt HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(?Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

