✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Body Wave 4x4 Lace Closure Middle Part 100% Human Virgin Hair Natural Color-Pizazz Hair
| Product Name | Body Wave 4x4 Lace Closure Middle Part |
| Hair Quality | 100% Virgin Human Hair, Tangle free, No Shedding, Soft & Bouncy, Ture to Length |
| Texture | Body Wave Closure |
| Hair Weight | 35-55g/pc |
| Hair Color | Natural Black Color, Can be Dyed and Bleached |
| Hair Length | 12-20Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Lace Material | Swiss Lace,Hand Tied 4*4 Lace Closure |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Product Name | Body Wave 4x4 Lace Closure Middle Part |
| Hair Quality | 100% Virgin Human Hair, Tangle free, No Shedding, Soft & Bouncy, Ture to Length |
| Texture | Body Wave Closure |
| Hair Weight | 35-55g/pc |
| Hair Color | Natural Black Color, Can be Dyed and Bleached |
| Hair Length | 12-20Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Lace Material | Swiss Lace,Hand Tied 4*4 Lace Closure |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Color
Select Type
From $26.90
Original: $76.85
-65%Body Wave 4x4 Lace Closure Middle Part 100% Human Virgin Hair Natural Color-Pizazz Hair—
$76.85
$26.90Description
| Product Name | Body Wave 4x4 Lace Closure Middle Part |
| Hair Quality | 100% Virgin Human Hair, Tangle free, No Shedding, Soft & Bouncy, Ture to Length |
| Texture | Body Wave Closure |
| Hair Weight | 35-55g/pc |
| Hair Color | Natural Black Color, Can be Dyed and Bleached |
| Hair Length | 12-20Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Lace Material | Swiss Lace,Hand Tied 4*4 Lace Closure |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






