✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 9
+4
Pull & Go Glueless body Wave 13×6 Full Frontal HD Lace Wig Wear & Go Human Hair Wig
| Wig Type | Drawstring Glueless Wig 13x6 HD Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Breathable Wig Cap Makes A Healthy Scalp And Protects Your Natural Hair |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |




| Wig Type | Drawstring Glueless Wig 13x6 HD Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Breathable Wig Cap Makes A Healthy Scalp And Protects Your Natural Hair |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |




Select LACE SIZE
Select Density
Select Length
From $54.74
Original: $156.41
-65%Pull & Go Glueless body Wave 13×6 Full Frontal HD Lace Wig Wear & Go Human Hair Wig—
$156.41
$54.74Description
| Wig Type | Drawstring Glueless Wig 13x6 HD Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Breathable Wig Cap Makes A Healthy Scalp And Protects Your Natural Hair |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |








