✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
T1B/99J Ombre Color Human Hair Wigs Straight and Body Wave 13x4 HD Lace Front Wigs For Women
| Wig Type | 1B/99J Ombre Lace Front Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Ombre T1B/99J |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
| Wig Type | 1B/99J Ombre Lace Front Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Ombre T1B/99J |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Texture
Select Density
From $51.63
Original: $147.52
-65%T1B/99J Ombre Color Human Hair Wigs Straight and Body Wave 13x4 HD Lace Front Wigs For Women—
$147.52
$51.63Description
| Wig Type | 1B/99J Ombre Lace Front Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly Hair |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Ombre T1B/99J |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
